На сайті Вінницької міської ради зареєстроване звернення від вінничан, які є жителями мікрорайону «Поділля».  Ще декілька років тому, під час розбудови мікрорайону їх запевнили, що згодом тут побудують дитячий садочок. Однак ось вже пройшло три роки, його так і немає.

Тоді аби переконати вінничан, що садочок все ж буде, їм показували генеральний план забудови мікрорайону. Відповідно до якого ДНЗ мали побудувати за будинком Бортняка, 14.

У звернення вінничани пишуть про те, що вже як три роки місцева влада не згадує про свою обіцянку. Тоді як садочку тут з нетерпінням чекають. Адже поки що у мікрорайоні є лише невеликий садочок №3 на 100 дітей та один  великий садочок №7. Місць для всі катастрофічно не хватає.

Сьогодні ж на ділянці, де мав бути садочок, планують побудувати багатоповерхівку. Всю цю «аферу» мерія проводить, прикриваючись муніципальним житлом.  

Вінничани подали відповідне звернення 7 листопада, тоді як 26 листопада публікується   рішення виконавчого комітету Про визначення VII об’єкту будівництва Програми «Муніципальне житло Вінницької міської об’єднаної територіальної громади» — «Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями у м. Вінниця, вул. Анатолія Бортняка.  

Варто зазначити, що контроль за виконанням рішення покладено на заступника міського голови,  за сумісництвом колишнього заступника генерального директора концерну «Поділля» — Андрія Очеретного.

У матеріалі журналістів «Вінницької агенції журналістських розслідувань» зазначено, що у даному мікрорайоні мало бути побудовано 4 ДНЗ, поки що є лише 2.  

Враховуючи таку ситуацію, будівництво садочків залишається під питанням. Тоді як жителів нового району з кожним роком все більше і потреба у садочках тільки зростає. Відтак можна очікувати, що згодом тут побудують приватний садочок.  

Джерело