У Вінниці жителі будинку по вул. Чехова, 8-А звернулися до правоохоронців, звинувачуючи службових осіб ОСББ «Чайка-Чехова» у господарчому свавіллі та економічних маніпуляціях.

Відповідне ОСББ було створено ще у 2008 році. Тоді для жителів будинку воно стало надією на спрощене управління і використання майна, захист інтересів, отримання якісних послуг з експлуатації та утримання будинку за меншою ціною. 

Однак жителі неодноразово почали помічати, що у справах ОСББ не все так чисто та прозоро. Починаючи з 2012 року керівникам ОСББ приховувати свої маніпуляції стало важко. Як розповідають місцеві, що за весь час існування ОСББ поточний генеральний ремонт в будинку не проводився. Враховуючи те, що жителі вчасно сплачували усі внески, на рахунку ОСББ за цей час повинна була набігти чимала сума.

За результатами досудового розслідування, Вінницька місцева прокуратура, розпочала кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 ККУ (Привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем). Санкція статті передбачає обмеженням волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Джерело