Депутати Верховної Ради України зробили важливий крок на шляху до деолігархізації. Вони проголосували за законопроект № 5599, це рішення повинно стати історичним у питанні боротьби з олігархами.

Підтримав даний законопроект та можливість розвитку здорових конкурентних умов для українських підприємців і вінницький народний депутат Максим Пашковський.

На особистій сторінці у Фейбук він наголосив, що демонополізація є єдиною реальною передумовою для розвитку правильних економічних процесів та підвищення благополуччя. Законопроект підтримало 229 депутатів із 226 необхідних.

Згідно із законопроектом, статус олігарха відтепер офіційно закріплений. Їх наділять певними обмеженнями задля забезпечення якісного економічного та прозорого політичного життя. Зокрема, йдеться про заборону підтримувати політичні партії, впливати на ЗМІ, приймати участь у приватизації великих об’єктів приватизації.

«Законопроект покликаний побороти цілу систему, яка будувалась та процвітала роками. Систему, через яку держава втратила багато коштів, люди віру у можливість побудови бізнесу в країні, а олігархи отримали владу у різних сферах», – наголосив політик.

Джерело