26 червня заклади громадського харчування у місті Вінниця знову перевірили на дотримання правил карантину спеціалісти Вінницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Цього разу карантинний рейд був проведений у кількох закладах на початку вулиці Брацлавської: «Кафетерій» біля зупинки, кав’ярню «Basilic», розташовану в зупинці «вулиця Привокзальна», заклад зі стравами східної кухні, де готують лише на виніс, ресторан «Гетьман» на Брацлавській, 35, та магазин харчових продуктів.

Перш за все, при перевірці закладів звертали увагу на наявність засобів дезінфекції, масок та рукавичок у персоналу. Окрім цього, перевіряли наявність графіку прибирань та таблиці температурних скринінгів. Нагадали персоналу, що усі одноразові стаканчики, кришечки та палички до кави повинні бути окремо запаковані. Також вони перевіряли наявність окремих антисептиків для клієнтів та для персоналу, їхній термін придатності та інше.

В ході перевірки спеціалістів Держпродспоживслужби було складено два адміністративні протоколи за 42-ю статтею на ресторан та заклад зі стравами східної кухні.

У даних закладах були виявлені наступні порушення. В «шашличній»: відсутність запасу масок, для відвідувачів не було доступного антисептику,  термін придатності дезінфекційного засобу для миття підлоги закінчився ще минулого року.  

В ресторані «Гетьман»: відсутність захисних окулярів у персоналу,  графіку температурного скринінгу та графіку прибирань, меню неламіноване, а використаний посуд миють вручну через відсутність посудомийної машини.  

Джерело