У Вінниці відбулася робоча нарада з питань правомірності використання водних об’єктів суб’єктами аквакультури за участі представників Управління Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області.

Нараді відбулася під керівництвом начальника управління охорони земель та використання водних об’єктів Дмитра Геруса та начальника відділу використання водних об’єктів Антон Мудрак.

У ході робочої наради було обговорено проблемні питання щодо риборозведення та використання водних об’єктів без належно оформлених документів на право оренди, а також дотримання строків подачі звітності за формою №1 А – риба (річна).

Особливу увагу було звернено на вимоги щодо неухильного дотримання вимог законодавства – ЗУ «Про аквакультуру», Постанови Кабміну від 29 травня 2013 року № 420  «Про затвердження Типового договору оренди водних об’єктів» тощо.

Наприкінці засідання учасники ухвалили рішення з приводу налагодження співпраці та обміну достовірною інформацією щодо користувачів водних об’єктів сфери аквакультури. Вінницькі посадовці обговорили питання прав користувачів водних об’єктів сфери аквакультури.

Джерело