Департамент охорони здоров’я Вінницької ОДА повідомляє, про те що протягом вересня-жовтня кількість використання медичного кисню для «ковідних» пацієнтів зросла майже  у 6 разів. 

Така тенденція пояснюється тим, що у Вінниці та області зросла не лише кількість хворих, а й кількість важких перебігів хвороби. Лікарі впевнені, що така тенденція продовжуватиме зберігатися і у найближчій перспективі.

 Редакція vlasno.info вирішила проаналізувати скільки ж платять вінницькі медзаклади за кисень. Як виявилося лікарні затрачали різні суми, чомусь ціна для різних лікарень не виходила однаковою.

Згідно із даними порталу державних закупівель Prozorro, починаючи з першого жовтня понад 20 медичних закладів Вінницької області придбали кисень та оприлюднили дані про закупівлю. Згідно з ними вартість одного балону з киснем ємністю 40 літрів становила близько 400 гривень за одиницю.

При цьому залежно від постачальника ціна коливалась від 180 гривень за балон до 467,29. Загалом за 1,5 місяці вінницькі медзаклади уклали угоди на постачання кисню загальною вартістю 8 137 671,43 гривень. 

Джерело