У зв’язку з послабленням карантину вихованці Вінницької ДЮСШ “Патріот” відновили  тренування. Проте не у Вінниці, а у Білій Церкві (Київська область). Тому що на сьогодні у Вінниці немає жодної працюючої ковзанки. 

Старший тренер спорт школи «Патріот» Володимир Сачко розповів, що спортсмени тренувалися у Білій Церкві протягом двох тижнів. Льодову практику оплачувала міська влада Вінниці. Витрати щодо проїзду, проживання, харчування оплачували батьки вихованці.

Загалом у Вінниці хокеєм займається 90 дітей. У Білу Церкву поїхало 38 дітей. Групи початкової підготовки залишилися займатися у Вінниці просто неба, через вік вони поки що не можуть їздити на тренувальні збори. Відтак, наразі вони займаються лише загальнофізичною підготовкою.

Наразі, поки всі ковзанки закриті для вінницьких спортсменів, тренувальні збори у іншому місті – це вимушена міра. Наступні льодові тренування відбудуться у липні. До того часу спортсмени тренуватимуться на роликах. Як зазначив тренер це буде певною альтернативою, але не заміною льодовим тренуванням. Міська рада пообіцяла, що вже у вересні ковзанки будуть відкриті. Адже окрім хокеїстів, є ще діти, які займаються фігурним катанням, загалом це 150 дітей.   

Джерело