Перший контрольний поєдинок у  міжсезонні вінницької «Ниви» завершився з рахунком 1:1. Вінничани зіграли з дебютантом Другої ліги київським «Лівим берегом».

Перший гол був забитий вінничанами на 32-ій хвилині. Після індивідуального проходу відзначився нападник Ярослав Браславський. Через 10 хвилин після розіграшу кутового удару господарі поля відігралися і також забили гол.

«Результат цієї гри не мав для нас великого значення. Але хлопці старалися і виконували те, про що ми домовлялися. Отже, зіграли гарно, я задоволений. Про дії «Лівого берега» поки що зарано казати, адже суперники робили багато замін, як і ми», – сказав головний тренер «Ниви» Володимир Циткін.

Планується, що наступна контрольна гра «Ниви» також пройде в гостях, 2 липня у Волочиську (Хмельницька область). Вінничани гратимуть з одним з лідерів Першої ліги місцевим «Агробізнесом».