Вінницька «Нива» зіграла матч з львівськими «Карпатами». Обидві команди знаходяться поруч у турнірній таблиці у групі А Другої ліги. Гра завершилася з рахунком 1:2 на користь суперників вінничан.

За результатами попередніх матчів вінничани частіше вигравали, а львів’яни навпаки програвали, проте на цьому матчі ці тенденції завершилися.

Вінничани забили перший і єдиний гол на 13-ій хвилині. Артур Загорулько перекинув м’яч спочатку через Болденкова, а потім і через Лобая, та, опинившись перед воротами забив гол – 1:0. Згодом з поля вилучили Ігора Маляренко та Артура Загорулько. Це свідчило про те, що «Нива» зосередиться на тому, щоб втримати рахунок. Проте на 68-й хвилині суперники забили свій перший гол – капітан «Карпат» з 10-и метрів влучив у дев’ятку – 1:1, а другий гол будо забито на 73-ій хвилині.