Вінницька «Нива» зазнала поразки у матчі проти команди з Галич-Бурштина «Карпати». Команди грали у місті Бурштин, що у Івано-Франківській області. Матч проводився в рамках 13 туру групи А Другої ліги.

Місцева команда перемогла вінничан з рахунком 3:2, останній вирішальний гол було забито вкінці гри. Проте все ж протягом всієї гри «нивівці» більше атакували, більше володіли м’ячем. При цьому було чітко помітно помилки захисту у пропущених голах.

Перший гол забила команда «Карпати» на 37-ій хвилині, а вже через хвилину забила «Нива». Другий гол суперники забили на 57-ій хвилині, а вже на 63-ій – вінничани відігралися. Останній вирішальний гол було забито на 90-ій хвилині після контратаки, коли два футболіста вийшли на одного захисника «Ниви».