11 червня вінницька «Нива» зіграла матч останнього туру чемпіонату України з футболу у групі А 2 ліги. Для цього вінничани завітали до Львова.

Отримана перемога у виїзному матчі проти львівських «Карпат» дозволила вінничанам закріпитися на шостій позиції у турнірній таблиці.

Рахунок 1:2 на користь гостей відобразив повністю перебіг подій на полі. Як повідомляє прес-служба клубу, гра розпочалася атаками львів’ян, а потім гості перехопили ініціативу.

Вінничани у першому таймі створили декілька гострих моментів і гравець «Ниви» Маляренко на 39-й хвилині забив гол і відкрив рахунок – 1:0. Але на 62-й хвилині вінницька команда пропустила небезпечний прорив з лівого флангу Радемицького, який  увірвався в карний майданчик і в боротьбі із захисником Хохловим розстріляв н ворота «Ниви» – 1:1.

Далі грай йшла на рівних і все ж на 81-й хвилині після кутового удару перемогу команді гостей приніс Зеленевич. Отже 2:1 на користь «Ниви».