Вінницька «Нива» провела останній домашній матч сезону із командою «Епіцентр», що із Дунаївців, Хмельниччина. Гра завершилася з результатом 1:0 на користь вінничан.

Протягом першого тайму більш активними були саме «нивівці», було чимало гострих моментів біля воріт суперників. Вже на 33-ій хвилині матчу влучний простріл Борячука у воротарський майданчик головою із близької відстані замкнув Петрук, якому вдалося випередити захисників воріт суперника. Як результат – 1:0. Вже у другому таймі гравці «Епіцентру» активізувалися. Однак гравці «Ниви» грали впевнено та без помилок. До кінця матчу рахунок так і не змінився.

Завершальний матч сезону для «Ниви» відбудеться 13 червня. Вінничани гратимуть із командою «Карпат» (Львів).