За попередню добу у Вінницькій області факт інфікування коронавірусом підтвердили у 514 осіб, з них 219 у Вінниці. Також зареєстровано 9 летальних випадків серед громадян віком старше 60 років.  

Загалом ситуація в області залишається доволі серйозною. Адже ще 9 лютого на Вінниччині за добу виявили 47 інфікованих, а наступного дня – 271, 18 лютого – 514. Згідно із рейтингом областей України за кількістю випадків захворюваності на Covid-19 на 100 тис. населення Вінниччина посіла 8 місце.

Варто зазначити, що аналітики МОЗ прогнозували пік захворюваності саме на лютий. Відтак сьогодні такі цифри не повинні дивувати. За попередній день захворювання виявили у 48 дітей: Вінниця – 34, колишні Тиврівський – 5, Калинівський – 3, Мурованокуриловецький – 2, Козятинський, Липовецький, Бершадський та Хмільницький райони – по 1. Наразі на стаціонарі немає жодної дитини, всі лікуються амбулаторно. Враховуючи таку ситуацію, учні 5-11 класів шкіл Вінниччини знову переходять на дистанційне навчання. Тоді як 1-4 класи продовжуватимуть навчатися у школі.

Джерело