У Вінниці за минулий рік суттєво розширився спектр послуг виконавчого комітету міської ради, які можна замовити онлайн. Відтак у Прозорих офісах можна замовити вже 38 онлайн послуг, що на 12 більше ніж у 2019 році.

Найбільшим попитом користуються послуги отримання різних довідок, відповідей на запити. Зокрема замовити онлайн можна наступні послуги: оформлення ФОП і ТОВ, допомога при народженні дитини, будівельні послуги, отримати архівні довідки, документи, пов’язані з земельними, містобудівними та архітектурними питаннями (витяг з плану зонування, надання обмежень на використання садибної земельної ділянки, довідка про присвоєння назви проїзду в садовому товаристві та інші), замовити довідку про невідвідування ДНЗ, направлення в дошкільні навчальні заклади (групи) компенсуючого типу тощо.

Як зазначила директорка департаменту адміністративних послуг міської ради Ірина Копчук, цьогоріч кількість онлайн послуг зросла з 26 до 38. Окрім цього понад сотню послуг вінничани можуть отримати на сайтах державних органів.

Джерело