Вінничанкам, які готуються стати мамами, нагадують про те, що вони не повинні платити ніяких благодійних та інших внесків при прийому у пологове відділення. Адже а кожні пологи платить НСЗУ.

Цьогоріч тариф за надання медичної допомоги при пологах зріс із 10 000 до 15 000 грн. Більше того заклади на кшталт перинатальних центрів, які спроможні надати комплексну медичну допомогу і матері, і при необхідності – оплачується майже 20 000 грн. за кожні пологи. Вказаний тариф розрахований не тільки на фізіологічні пологи, а й на ускладнені та кесарський розтин.

До вказаного пакету відносяться наступні безоплатні послуги:

  • надання медичної допомоги при пологах черговою акушерською бригадою, зокрема партнерські пологи, плановий чи ургентний кесарський розтин у разі ускладнень, ведення ускладнених пологів;
  • знеболення під час пологів, оперативних втручань та післяпологових процедур;
  • моніторинг стану породіллі та дитини, усі необхідні лабораторні та інструментальні дослідження, скринінг критичних вроджених вад серця, щеплення дитини за Календарем, харчування в стаціонарі;
  • оцінювання слуху у всіх новонароджених;
  • ліки з Нацпереліку та закуплені коштом інших програм (перевірити наявність безоплатних ліків у медзакладі можна за цим посиланням: https://eliky.in.ua/about).

Переглянути повний перелік послуг можна за посиланням

Джерело