Петиція вінничанки з приводу облаштування вуличного освітлення від трамвайної зупинки «Муніципальний ринок» до ЖК «Династія» набрала необхідної кількості голосів для розгляду у Вінницькій міській раді.

Авторка петиція обурена тим, що через відсутність вуличного освітлення люди змушені ходити ввечері у «цілковитій темряві».

У Вінницькій міськраді повідомили, що згідно із нормами будівництва забудовник при виготовленні проектно-кошторисної документації має при здачі будинку передати побудовані мережі зовнішнього освітлення до комунальної власності міста. Проте враховуючи те, що мережі не побудовані, вінничанам порекомендували звернутися до забудовника.

«Згідно норм будівництва, забудовник при виготовленні проектно-кошторисної документації зобов’язаний при здачі будинку передати побудовані мережі зовнішнього освітлення до комунальної власності міста.

На даний час мережі не побудовані, тому пропоную Вам звернутись до забудовника щодо будівництва мереж зовнішнього освітлення», – йдеться у відповіді.

Джерело