На сайти Єдиної системи електронних петицій з’явилося звернення від вінничанина Максима Дикого. У петиції йдеться про зобов’язання  власників твердопаливних котлів встановити додаткове обладнання для фільтрування.

Автор петиції зазначає, що через те, що все більше власників приватних будинків встановлюють твердопаливні котли, тим частіше на вулицях стоїть їдкий запах диму, який в’їдається в одяг та волосся, шкідливо впливає на органи дихання. Максим Дикий наголосив, що такого результату не було б, якщо б власники будинків потурбувалися про встановлення фільтрів для фільтрування диму та шкідливих домішок. Більшість цим нехтує.

«Вважаю, що має бути на рівні виконавчої та законодавчої влади врегульоване питання з приводу примусового зобов’язання всіх власників твердопаливних котлів встановити додаткове обладнання для фільтрування диму та шкідливих речовин, які містяться в димові, або заборона подальшої експлуатації даних котлів, на які неможливо встановити таке обладнання.», – йдеться у петиції.

Джерело