У Вінниці затримали чоловіка, який обманним шляхом заволодів двома чужими автомобілями. Наразі правоохоронці ще перевіряють його причетність до більше ніж десяти подібних злочинів.

Йдеться про два авто «ВАЗ-2108» та «Опель-Вектра». Встановлено, що чоловік представлявся потерпілим працівником ДП МВС «Інформ-ресурс». Користуючись довірою людей, яких авто тимчасового затримали, він оформляв договори купівлі-продажу автівок, привласнюючи їх собі. Такі договори він укладав під виглядом погашення неіснуючих боргів за зберігання автомобілів на штраф майданчику. 

Реалізувати таку злочинну схему йому вдалося завдяки тому. що він декілька місяців дійсно працював в ДП МВС «Інформ-ресурс». таким чином він і отримав доступ до даних про власників тимчасово затриманих автомобілів. Звільнившись, він вирішив «нажитися» на даній інформації.   

Чоловікові оголошено підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.1, ч.2 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Санкція статті передбачає позбавлення волі терміном від 5 до 8 років.

Джерело