Ще із 2018 року будівництво місці колишнього готелю «Центральний», що по вул. Соборній, 29, у центрі Вінниці видає лише огорожа. Наразі відомо, що практично усі роботи призупинені. На місці будівлі існували підземні арочні ходи. Проте «канал», що веде у бік костелу капуцинів фактично засипано.

Тоді стало відомо, що міська влада підписала з бізнесменом Сергієм Капустою інвестугоду, згідно з умовами якої, він взявся за «реконструкцію» будівлі. Хоча на її місці мають спорудити цілком новий торгово-офісний центр

Після підписання такої угоди, будинок знесли, а  сторічну цеглу продали. На даний момент забудовнику потрібно погодити проект нового об’єкту в історичному ареалі, а також отримати дозвіл на земляні роботи. Поки процес отримання триває, усі процеси реконструкції поставлені на паузу.

Незважаючи на те, що відтепер це приватна територія, поодинокі дослідження підземної «частини» вінницькими активістами періодично проводяться  підтверджують не тільки існування мережі підземель, а й ходу, який ймовірно засипано .  Згідно попередніх досліджень, які були проведені ще на початку року, хід тоді ще був відкритий.

Джерело