У Вінниці міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій внесла зміни у карантинні обмеження, які мають діяти на території Вінницької міської територіальної громади.

Втратив чинність протокол міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 8 від 12.03.2021 року.

Наразі діють наступні карантинні обмеження:

  • заборонено проведення всіх масових розважальних спортивних, рекламних та інших заходів, за винятком офіційних спортивних заходів без участі глядачів.
  • заборонено культурні масові заходи, приймати відвідувачів у театрах, концертних організаціях, кінотеатрах, інших закладах культури.
  • заборонено приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
  • заборонена робота культових споруд та приміщень для молитовних потреб, які не можуть забезпечити вимогу щодо обмеження кількості відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 м2 приміщення.

При цьому дозволено проводити релігійні заходи на відкритому повітрі, під час яких забезпечується дотримання дистанції 1,5 метра між присутніми. А також дозволена робота фітнес-залів, басейнів, спортклубів. Тоді як перукарні та салони краси працюватимуть лише за попереднім записом.

Джерело