У Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону провели ремонт у відділенні травматології. Приміщення повністю оновлене, це і палати на 22 місця, і пральня, і кімнати для процедур. Про це у Фейсбук повідомило Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Наразі триває ремонт і інших приміщень. Так, згодом у центрі оновлять відділення, де проходитимуть лікарсько-льотну експертизу авіатори ЗСУ, операційні Результат робіт перевірив командувач медичних сил Збройних Сил України Ігор Хоменко.

Завершено роботи у травматології, банно-пральному відділенні та частині приміщення у клініці фізіотерапії. На ремонт  у цих приміщеннях витратили 7 мільйонів гривень.

«Напрацювання й досвід професіоналів Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону відтепер дозволять відчутно поліпшити і надання меддопомоги, і умови, в яких відновлюватимуться пацієнти — на рівні світових стандартів. Себто: прооперували і вже на другий-третій день постраждалий переміщається тут же в закладі в готельні умови та проходить відновлення й реабілітацію», — сказав генерал-майор Ігор Хоменко. Командувач медичних сил ЗСУ запевнив, що вони не збираються на цьому зупинятися, а планують і надалі розбудовувати та осучаснювати військово-медичні заклади.

Джерело