25 вересня у Вінниці презентували предпроектного дослідження щодо «Алеї 12,7», яке проводило команда з громадської організації «Урбан Куратори».

Відповідно до даного дослідження активісти розповіли про облаштування суцільної набережної довжиною 12,7 кілометрів на лівому березі Південного Бугу в межах Вінниці.

Спеціалісти з «Урбан куратори» дослідили цю місцину та запропонували усім бажаючим долучитися до спільного облаштування набережної.

Практично вся частина майбутньої набережною є прохідною. Однак через вилку кількість бар’єрів у вигляді сходів, вона є малодоступною для старшого покоління, матерів з візками та людей з обмеженими можливостями. Даний проект покликаний вирішити цю проблему. Також заплановано вирішити проблему відсутності затінку.

Наразі активісти та фахівці вже провели глибинні інтерв’ю з 24 вінничанами. У результаті яких виявили низку проблем, які мають бути вирішення в ході реалізації проекту.

Зокрема, мова йде про облаштування пляжів, висадження дерев поблизу річки, приведення в порядок хащів та загалом покращення благоустрою.

Наразі спеціалісти працюватимуть над створення концепції суцільної набережної.  

Джерело