Протягом 26-28 червня у Вінниці пройшов четвертий, передостанній тур чемпіонату України з хокею на траві. У ньому взяло участь 8 команд, з яких 4 представляють Вінниччину.

Лідером став Вінницький клуб «ОКС-ШВСМ-ЦОП», який здобув три перемоги. Останній матч з командою «Олімпія-Авангард» (Вінницька область) закінчився з рахунком –  11:1. Незважаючи на те, що після другої чверті рахунок був тільки 3:1 на користь фаворита, але команда продовжувала постійно насідати на ворота більш молодих опонентів.

Другою в рейтингу стала команда  Вінниці – «ШВСМ-Олімпія».  Третьою – місті – «Політехнік» (Коростень, Житомирська область).

Головний тренер «ОКС-ШВСМ-ЦОП» і національної збірної України Павло Мазур прокоментував результати туру. Він зазначив, що двомісячна перерва далася взнаки – всі команди не в найкращих формах.