Відтепер на базі вінницького Центру матері та дитини повноцінно працює відділення для недоношених немовлят, на яке було витрачено понад 4 мільйони гривень.  Повідомив директор Вінницької міської клінічної лікарні «Центр матері та дитини» Володимир Присяжнюк.

Завдяки фінансуванню з бюджету вінницької міської ОТГ та лікарні у цьому відділенні можуть перебувати діти після лікування в палаті інтенсивної терапії.

«В дуже короткі терміни був проведений ремонт за кошти Центру матері та дитини і благодійників. Медичного обладнання закуплено на суму чотири мільйони вісімсот тисяч. Взагалі, цей проєкт складає близько п’яти мільйонів шістсот тисяч», – розповідає Володимир Присяжнюк.

Наразі палати вже оснащені приладами для моніторингу стану дитини, точками доступу кисню, рекуператорами, сучасними апаратами для CPAP-терапії. Для центру було закуплено сучасне обладнання, зокрема сучасний УЗД Апарат, який дозволяє перевіряти серце ще ненародженої дитини.

Варто зазначити, що всі палати відділення пристосовані для сумісного перебування мами та малюка. Відтак мати може перебувати з малюком цілодобово, годувати грудьми, носити на руках та інше.

Джерело