Нещодавно у Вінницькій центральній районній клінічній лікарні відбулося нагородження 15 медпрацівників медалями Православної церкви України «За жертовність і любов до України». Саме вони першими рятували людей, які захворіли на COVID-19.

Медики Вінницької центральної районної клінічної лікарні одні з перших, які почали боротися з пандемією. Через даний медзаклад вже пройшло більше 1800 «ковідних» пацієнтів. Як наслідок близько 60% персоналу лікарні вже перехворіли на COVID-19, троє медиків померло.

«Війна з ворогом, який для нас є невидимим, підступним і який забирає життя. Ви, медики, завжди на лінії фронту – не лише під час пандемії – воюєте за життя пацієнтів з хворобою», – зазначивархієпископ Михаїл.

Нагороду отримали Олексій Галактіонов, Віктор Рудь, Юлія Голуда, Олена Астахова, Лідія Євтушенко, Олена Бровко, Микола Сіньковський, Ірина Незгода, Віра Остапенко, Юрій Коцулівський, Лариса Чорна та Олександра Попович. Також посмертно було нагороджено Софію Барчук, Людмилу Скрипник та Анатолія Галькевича. 

Джерело