У Вінниці продовжують активно забудовувати елітний мікрорайон «Поділля». Особливу роль у цьому зіграли бізнес партнери команди Гройсмана-Моргунова.

Вінницька міська рада надала в користування для КП «Вінницький фонд муніципальних інвестицій» ділянку землі площею 0,3889 га. Якщо згадати те, що очільником комунального підприємства є Олександр Кожуховський, який доволі близький з командою Гройсмана-Моргунова. Він займав посаду фінансового директора ТОВ ТСК «Пасаж», яке належить батьку мера Вінниці.

Зазначену ділянку, яка знаходиться навпроти нової школи, планують використати для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за рахунок земель комунальної власності.

Саме на цій ділянці планують збудувати черговий будинок у рамках програми «Муніципальне житло». Відтак вперше «доступне житло» з’явиться в одному з найелітніших мікрорайонів міста.

Варто зазначити, що у мікрорайоні «Поділля» немає жодного будинку радянських часів. Будівництвом усіх будинків займався концерн «Поділля», який мабуть і будуватиме даний будинок.

При цьому ще донедавна на дані ділянці обіцяли побудувати спортивний стадіон та дитячі майданчики. Тоді як муніципальний будинок мали звести пустирі площею 0,4 га землі в другому кварталі даного мікрорайону.

Відповіді на такі питання як: хто стане генеральним підрядником на будівництві та кому КП «Вінницький фонд муніципальних інвестицій» дозволить збудувати багатоповерхівку – доволі очевидні.

Джерело