В межах співпраці з Мінінфраструктури Європейський інвестбанк повідомив про готовність надати кредиту на розбудову мережі екологічного транспорту у 18 містах. Мова йде про 200 мільйонів євро.

Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Відповідну угоду відомство готується підписати з Європейським інвестиційним банком наприкінці наступного місяця. 200 мільйонів євро буде отримано для розбудови мереж екологічного транспорту в містах України в рамках проекту «Міський громадський транспорт України ІІ».

Скоріше за все учасниками проекту стануть: Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса та Чернівці.

Даний проект вартістю понад 400 млн. євро включатиме лише підпроекти з розвитку екологічного громадського транспорту: закупівлі трамваїв, тролейбусів, рухомого складу метрополітену та електробусів. Також проектом передбачено будівництво та модернізація трамвайних і тролейбусних ліній, капремонт трамвайних вагонів.

Джерело