Відтепер вінничани, які захворіли на COVID-19 зможуть викликати «швидку допомогу через контакт центр МОЗ. Про це повідомили у МОЗ України.

Наразі даний сервіс працює у тестовому режимі, згодом він працюватиме на постійній основі. Така функція – додаткова можливість пацієнта отримати відповідну допомогу.

Вже сьогодні серед послуг всеукраїнського контакт-центр МОЗ України із протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 доступна функція залишення запиту на виїзд мобільної бригади. 

Згодом через даний контакт-центр планується запустити можливість консультації з сімейними лікарями.  «Через велике навантаження на сімейних лікарів ми почали новий набір лікарів, які зможуть надавати консультації через контакт-центр. Я думаю, що скоро все завершимо, і будь-яка людина зможе отримувати таким чином консультацію сімейного лікаря», — наголосив очільник МОЗ. 

Нагадаємо, 2 листопада розпочав роботу всеукраїнський контакт-центр МОЗ із протидії коронавірусній хворобі. Тепер, щоб отримати вичерпну інформацію, яка стосується лікування та діагностики COVID-19, варто лише зателефонувати за номером 0-800-60-20-19.

Джерело