Ажіотаж навколо інциденту, який стався на Замковій горі у Вінниці, зростав з кожним днем. Сьогодні активно тривають слідчі дії у даній справі. Адже через незаконні дії підприємців було розпочато кримінальне провадження.

Факт спроби руйнування Замкової гори був зафіксований наприкінці серпня. За руйнуванням відповідав політик і бізнесмен В.Брояка. Під його керівництвом техніка «розчистила» частину Замкової гори, яку вважають місце «походження» міста.

Враховуючи сильний супротив вінничан проти його дій, забудовник погодився оплатити археологічні розкопки. Тоді як в поліції проти його фірми було розпочато кримінальне провадження.

У ході проведення археологічних розкопок було виявлено людські рештки. Даний факт  внесли Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 ККУ (навмисне вбивство).

Більшість вінничан сумніваються, що слідчі зможуть знайти винного у смерті людини, решткам якої понад 100 років. Містяни схиляються до того, що таким чином хочуть відвести увагу від будівельника, якого так і не покарають.

Слідство триває.

Джерело