Один із вінницьких бізнесменів, який відомий своєю проросійською позицією, разом із дружиною, володаркою титулу «Міс Україна-2011», перетнули кордон з Росією ще на початку війни. Подружжя досі не прокоментувало свій вчинок.

Про бізнесмена Михайла Позднякова відомо те, що він веде бізнес із власником компанії «Тосол-Синтез», яка здійснює продаж автомобільної хімії на території Росії, та багаторічним депутатом партії «Єдіная Росія» Валерієм Артамоновим. Згідно із неофіційними даними, вінницький бізнесмен має російське громадянство та забезпечує фінансовою підтримкою політичну верхівку Російської Федерації вже не один рік, отримуючи взамін замовлення для Калинівського хімзаводу (ТОВ «Біохімінвест»).

Партнер Михайла та Ярослави Позднякових в Росії — Валерій Артамонов, власник компанії “Тосол-Синтез”

Починаючи з 2014 року мільйони доларів наповнювали держбюджет Росії завдяки проросійському Михайлу Позднякову, який продавав російську продукцію в Україні. Тоді як податки з хімічного бізнесу у казну держави бізнесмен на сплачував. Більше того підприємство почало відкрито зливати хімічні відходи, про це повідомило Управління СБУ у Вінницькій області. Йдеться про близько 500 тонн відходів щомісячно.

Джерело