Про рішення Кабінету Міністрів України внести проект реконструкції міжнародного аеропорту «Вінниця» до переліку пріоритетних для держави інвестиційних проектів на період до 2023 року повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат України Максим Пашковський.

За його словами, саме таке рішення ухвалив Уряд на своєму засіданні 18 листопада. Тим самим остаточно розвіяв сумніви, так званих «активістів» команди Гройсмана, які активно поширювали серед вінничан новину про ймовірне виключення реконструкції аеропорту з програми державного фінансування.

Таке рішення Кабінету Міністрів стало можливим після того, як  профільний комітет Верховної Ради при розгляді проекту бюджету на 2021 рік підтримав пропозицію народного депутата Максима Пашковського передбачити у ньому видатки на фінансування проекту «Реконструкція аеродрому КП Аеропорт «Вінниця». При цьому народний обранець зауважив, що джерелом фінансування мають стати не тільки державна програма «Фінансове забезпечення заходів з розвитку аеропортної інфраструктури», а й  кошти  міського бюджету,  кошти інвесторів.

Джерело