Проблемі з паркомісцями у Вінниці вже не перший рік. Міська влада повідомляє, що наразі у місті є 7400 паркомісць. Такої кількості недостатньо для всіх автомобілів міста. Наразі планується облаштувати ще  4000 паркомісць, скоріше за все і цієї кількості буде замало.

Як зазначають урбаністи, у Вінниці варто запровадити платне паркування, щоб стримувати поїздки на автомобіля, де авто практично цілий день займатиме паркомісце.

На блог-платформі КП «Агенція просторового розвитку» опублікувала матеріал про те, як щоденні поїздки на роботу та безкоштовне паркування впливають на затори.

Основною ідеєю працівників даного підприємства є стримування використання автомобіля для щоденних поїздок на роботу. Адже найбільші затори, тягнучки на дорогах Вінниці виникають в години пік: коли вінничани їдуть на роботу та повертаються з неї.

Приїхавши на роботу чи на навчання, вінничани залишають авто на парковці практично на цілий день, тоді як паркомісцем  вдень могли би скористатися чимало вінничан. Платні парковки, на думку спеціалістів, відбили би бажання у вінничан залишати авто на парковці на цілий день.

Джерело