На Вінниччині назвали переможців обласного конкурсу серед освітніх закладів в рамках проекту під назвою «Технологічне Майбутнє Вінниччини. Навчання школярів області основам робототехніки, програмування та інноваційного підприємництва».

Про це інформує Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації.

Освітні заклади, які перемогли, отримають по 10 комплектів з робототехніки для учнів та по 1 ноутбуку, доступ до навчальних програм з основ робототехніки, програмування, розробки web-сайтів та мобільних додатків. Конкурсна комісія з визначення переможців конкурсу обрала наступні заклади:

  1. Тульчинський центр науково-технічної творчості учнівської молоді
  2. Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів № 4 комунальної власності Жмеринської міської територіальної громади
  3. Опорний заклад освіти “Тростянецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Тростянецької селищної ради”
  4. Брацлавський ліцей № 1 Брацлавської селищної ради
  5. Бершадський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3
  6. КЗ “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Вінницької міської ради”
  7. Ліцей №2 м. Немирова Немирівської міської ради
  8. КЗ “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради”
  9. Дашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дашівської селищної ради
  10. Опорний заклад Теплицької селищної ради “Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1”
  11. Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Жмеринської міської ТГ
  12. Баланівський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів, Бершадської міської ради
  13. КЗ “Некрасовський ліцей Якушинецької сільської ради”
  14. КЗ “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Війтівці”
  15. Ладижинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4
  16. Літинський ліцей – опорний заклад загальної середньої освіти № 2
  17. Ліцей № 3 міста Могилева – Подільського
  18. Городоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дашівської селищної ради
  19. Красносільський опорний заклад загальної середньої освіти, Бершадська територіальна громада
  20. Клекотинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мурафської сільської ради
  21. Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 ім. воіна інтернаціоналіста С. В. Гаврилюка с.м.т. Крижопіль
  22. Джулинський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Джулинської сільської ради
  23. Комунальний заклад “Гуманітарна гімназія № 1 ім. М. І. Пирогова Вінницької міської ради”
  24. Опорний заклад “Липовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2”
  25. Китайгородський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дашівської селищної ради
  26. КЗ “Хижинецький ліцей” Вінницької області
  27. КЗ “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Вінницької Міської Ради”
  28. Юрковецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Могилів – Подільського району
  29. Тульчинський міжшкільний навчально-виробничий комбінат
  30. Опорний комунальний заклад “Ліцей Козятинської міської ради”
  31. Гайсинська міська станція юних техніків
  32. Філія ЗСО І-ІІ ступенів с. Гальжбіївка ОНЗ “НВК: заклад загальної середньої освіти І ступеня – гімназія м. Ямполя”
  33. Слободо-Шаргородський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
  34. КЗ “Загальноосвітня школа I-III ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики і фізики № 34”
  35. Ліцей № 1 міста Могилева-Подільского, Могилів-Подільської міської ради
  36. Летківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької селищної ради
  37. Бершадський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 імені Анатолія Матвієнка
  38. Руданський заклад загальної середньої освіти Шаргородської міської ради
  39. Ліцей № 2 Калинівської міської ради
  40. Комунальний заклад “Березнянський заклад загальної середньої освіти I-IІI ступенів” Хмільницької міської ради
  41. Барський ліцей № 2 Барської міської ради

Самгородоцький загальноосвітній навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів “Школа – дитячий садок”

  • Опорний заклад загальної середньої освіти – ліцей з дошкільним підрозділом І-ІІІ ступенів с. Корделівка Калинівської міської територіальної громади
  • КЗ “Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Уланів”
  • Чернівецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2
  • Опорний заклад “”Вендичанський ліцей” Вендичанської селищної ради
  • Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Городківської сільської ради
  • КЗ “ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 м. Хмільника”
  • КЗ “Вахнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Турбівської селищної ради”
  • Шляхівський опорний заклад загальної середньої освіти І -ІІІ рівнів ім. ГСП Кузика Г.Й Джулинської сільської ради

Джерело