25 жовтня, голосуючи на місцевих виборах, вінничани зроблять важливий вибір, який визначить майбутнє Вінниці та області на наступні декілька років. Наразі усі списки кандидатів на посаду міського голови затверджені. Відтак можна оцінити, де в області на посаду міського голови претендують найбільше кандидатів.

Згідно з даними, які розмістили на  сайті Центральної виборчої комісії, найбільше кандидатів претендує на посаду міського голови у Бершаді – 12, у Барі – 11, у Вінниці та Козятині – по 10.  Тоді як найменше у Немирові – 4.

Перелік кандидатів на посади міських голів:

1. Бершадська міська рада – 12 кандидатів:

  • Драган Віталій Григорович – висувається від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана»;
  • Когут Леонід Володимирович – самовисуванець;
  • Кольченко Михайло Іванович – ПП «Слуга Народу»;
  • Криворука Сергій Григорович – самовисуванець;
  • Маланчук Віктор Петрович – ПП «Наш Край»;
  • Невеличко Михайло Валерійович – самовисуванець;
  • Пересунько Сергій Васильович – ПП «Громадський рух «Народний Контроль»»;
  • Рижавська Оксана Вікторівна – ПП «Партія Вінничан»;
  • Січак Олексій Григорович – ПП «Європейська Солідарність»;
  • Трохименко Євгеній Анатолійович – ПП «Голос»;
  • Шевченко Віктор Петрович – ПП «Сила і Честь»;
  • Ясинська Олександра Володимирівна – самовисуванка.

2. Барська міська рада – 11:

  • Блажко Руслан Михайлович – ПП «Пропозиція»;
  • Вітомський Сергій Володимирович – самовисуванець;
  • Дзісь Олексій Іванович – ПП «За Майбутнє»;
  • Дубовий Євгеній Володимирович – ПП «Слуга Народу»;
  • Калашнік Володимир Петрович – ПП «Європейська Солідарність»;
  • Мельник Руслан Миколайович – ПП «Сила і Честь»;
  • Обухов Володимир Михайлович – ПП «Голос»;
  • Парчевський Олександр Борисович – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  • Саволюк Володимир Васильович – ПП «Українська стратегія Гройсмана»;
  • Цицюрський Артур Анатолійович – ПП «Об’єднання «Самопоміч»»;
  • Чмих Олександр Володимирович – самовисуванець.

3. Вінницька міська рада – 10 кандидатів:

  • Борзов Сергій Сергійович – ПП «Слуга Народу»;
  • Кармаліта Сергій Володимирович – самовисуванець;
  • Котова Ірина Іванівна – ПП «Наш Край»;
  • Кудлаєнко Сергій Володимирович – ПП «Європейська Солідарність»;
  • Моргунов Сергій Анатолійович – ПП «Українська стратегія Гройсмана»;
  • Солейко Наталія Петрівна – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  • Узелков Вячеслав Валентинович– ПП «Опозиційна платформа – За Життя»;
  • Устінова Олександра Юріївна – ПП «Голос»;
  • Щекотунов Валентин Олегович – самовисуванець;
  • Юзва Валентин Валерійович – самовисуванець.

4. Козятинська міська рада – 10:

  • Джаман Василь Петрович – самовисуванець;
  • Єрмолаєва Тетяна Миколаївна – ПП «Українська стратегія Гройсмана»;
  • Колесник Ірина Миколаївна – ПП «Європейська Солідарність»;
  • Куликівська Людмила Миколаївна – ПП «Пропозиція;
  • Матвіюк Сергій Анатолійович – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  • Пузир Олександр Дмитрович – ПП «Слуга Народу»;
  • Рожук Вадим Вадимович – ПП «Сила Людей»;
  • Сєчко Валерій Леонардович – самовисуванець;
  • Слободянюк Віктор Миколайович – ПП «Наш Край»;
  • Ткачук Геннадій Васильович – самовисуванець.

Спочатку Козятинська ТВК відмовила Олександру Пузирю в реєстрації, але в «Слузі Народу» подали до суду, зазначивши, що підстав для того рішення немає. Згодом суд зобов’язав ТВК зареєструвати чинного міського голову Олександра Пузиря кандидатом на вибори.

5. Погребищенська міська рада – 9 кандидатів:

  • Бутенко Зінаїда Михайлівна – ПП «Слуга Народу»;
  • Волинський Сергій Олександрович – самовисуванець;
  • Жилюк Олександр Якович – ПП «Опозиційна платформа – За Життя»;
  • Маценко Микола Іванович– самовисуванець;
  • Митюков Анатолій Миколайович– ПП «За Майбутнє»;
  • Нагорняк Віктор Володимирович – ПП «Радикальна Партія Олега Ляшка»;
  • Тарасюк Микола Олександрович– ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  • Тригуб Олександр Степанович– ПП «Європейська Солідарність»;
  • Шафранський Петро Петрович– ПП «Українська стратегія Гройсмана».

6. Жмеринська міська рада – 9 кандидатів (фактично – 8):

  • Боровська Ольга Геннадіївна– ПП «Сила і Честь»;
  • Довгань Сергій Васильович– ПП «Громадянська позиція»;
  • Кушнір Анатолій Петрович– ПП «Українська стратегія Гройсмана»;
  • Молдован Віталій Вікторович– ПП «Перемога Пальчевського»;
  • Попік Євгеній Олегович– ПП «Партія Вінничан»;
  • Світлак Юрій Степанович– ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  • Сільченко Андрій Володимирович– ПП «Слуга Народу»;
  • Трахтенберг Зіновій Володимирович– ПП «Пропозиція»;
  • Шевченко Іван Васильович – ПП «За Майбутнє».

1 жовтня Юрій Степанович Світлак помер… Найімовірніше, у ВО «Батьківщина» не встигли відкликати його кандидатуру до 5 жовтня.

7. Гайсинська міська рада – 8 кандидатів:

  • Гук Анатолій Ілліч– ПП «Українська стратегія Гройсмана»;
  • Гукало Алла Іванівна– ПП «За Майбутнє»;
  • Демчук Олександр Григорович– ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  • Колісніченко Олександр Іванович– ПП «Наш Край»;
  • Перкун Віталій Анатолійович– ПП «Об’єднання «Самопоміч»»;
  • Сидорчук Олександр Анатолійович– ПП «Партія Вінничан»;
  • Сомик Олександр Григорович– ПП «Слуга Народу»;
  • Уткін Владислав Анатолійович– ПП «Європейська Солідарність».

8. Липовецька міська рада – 8 кандидатів:

  • Авраменко Василь Петрович– ПП «Європейська Солідарність»;
  • Бичков Віктор Михайлович– ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  • Грушко Микола Терентійович– ПП «Українська стратегія Гройсмана»;
  • Добровольський Віктор Миколайович– самовисуванець;
  • Лебідь Альона Миколаївна – ПП «Наш Край»;
  • Майданюк Микола Іванович– ПП «Партія Вінничан»;
  • Терлецький Геннадій Олександрович– ПП «Слуга Народу»;
  • Щербанюк Василь Якович – ПП «За Майбутнє».

9. Хмільницька міська рада – 7 кандидатів:

  • Крепкий Павло Васильович– ПП «Українська стратегія Гройсмана»;
  • П’ятківський Сергій Анатолійович– ПП «Слуга Народу»;
  • Томашук Олег Володимирович– ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  • Шевченко Юрій Павлович – ПП «Голос»;
  • Шевченко Юрій Сергійович– самовисуванець;
  • Шеремета Володимир Миколайович– самовисуванець;
  • Юрчишин Микола Васильович– ПП «За Майбутнє».

10. Шаргородська міська рада – 7 кандидатів:

  • Барецький Володимир Іванович– ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  • Вельган Валентина Михайлівна– ПП «Європейська Солідарність»;
  • Винокур Ігор Михайлович – самовисуванець;
  • Григоренко Сергій Владиславович– самовисуванець;
  • Кедик Катерина Станіславівна– ПП «Українська стратегія Гройсмана»;
  • Соляник Вадим Сергійович– ПП «Слуга Народу»;
  • Шейгець Валентин Михайлович– ПП Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

11. Гніванська міська рада – 6 кандидатів:

  • Вознюк Алла Вікторовна – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  • Кулешов Володимир Володимирович – ПП «Українська стратегія Гройсмана»;
  • Пурдик Вікторович Іполітович – ПП «Слуга Народу»;
  • Савчук Анатолій Андрійович – самовисуванець;
  • Тимофієв Сергій Міколайович – самовисуванець;
  • Худа Олександр Валерійович – ПП Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

12. Калинівська міська рада – 6 кандидатів:

  • Богданов Ігор Юрійович– ПП «Слуга Народу»;
  • Готюр Роман Анатолійович– самовисуванець;
  • Кравченко Іван Євграфович– ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  • Маринчук Олександр Олександрович– самовисуванець;
  • Поліщук Василь Кіндратович– ПП «Українська стратегія Гройсмана»;
  • Шамалюк Анатолій Васильович– самовисуванець.

13. Ладижинська міська рада – 6 кандидатів:

  • Басараб Ірина Олександрівна– самовисуванка;
  • Коваль Олександр Леонідович– ПП «Слуга Народу»;
  • Коломєйцев Валерій Іванович– ПП «Наш Край»;
  • Михайлишин Богдан Володимирович– ПП «Сила і Честь»;
  • Ошовський Сергій Михайлович– ПП «Пропозиція»;
  • Скакодуб Андрій Васильович– ПП «Партія Вінничан».

14. Ямпільська міська рада – 6 кандидатів:

  • Гаджук Сергій Іванович– ПП «Українська стратегія Гройсмана»;
  • Комар Анатолій Миколайович– ПП «Сила і Честь»;
  • Рачковська Ірина Миколаївна– ПП «За Майбутнє»;
  • Сінчак Ганна Аркадіївна– ПП «Слуга Народу»;
  • Федик Андрій Петрович – ПП «Україна Славетна»;
  • Юрченко Анатолій Володимирович– ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

15. Іллінецька міська рада – 5 кандидатів:

  • Беднарчук Сергій Михайлович – ПП «Європейська Солідарність»;
  • Загребельний Володимир Олександрович – самовисуванець;
  • Змієвець Леонід Миколайович – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  • Тарасова Валентина Петрівна – ПП «Українська стратегія Гройсмана»;
  • Ящук Володимир Миколайович – ПП «Слуга Народу».

16. Могилів-Подільська міська рада – 5 кандидатів:

  • Бровко Петро Петрович – ПП «Європейська Солідарність»;
  • Глухманюк Геннадій Григорович – ПП «Слуга Народу»;
  • Криган Віталій Іванович – ПП «Українська стратегія Гройсмана»;
  • Онищук Андрій Григорович – ПП «Сила і Честь»;
  • Федоров Григорій Георгійович – самовисуванець.

17. Тульчинська міська рада – 5 кандидатів:

  • Баленко Оксана Володимирівна– ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  • Весняний Валерій Михайлович– ПП «Українська стратегія Гройсмана»;
  • Мазур Денис Сергійович– ПП «Слуга Народу»;
  • Максимчук Віталій Андрійович– ПП «Радикальна Партія Олега Ляшка»;
  • Трач Микола Миколайович– ПП «За Майбутнє».

18. Немирівська міська рада – 4 кандидати:

  • Качур Віктор Миколайович – самовисуванець ;
  • Мазур Юрій Анатолійович – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  • Осадчук Ігор Володимирович – ПП «Слуга Народу»;
  • Укринський Сергій Віталійович – ПП «Європейська Солідарність».

Джерело