Як повідомляє офіційний сайт ОДА керівник області Сергій Борзов відвідав 13 липня Погребищенський район. В ході робочої поїздки голова Вінницької ОДА провів виїзний прийом громадян.

Як повідомляється, основними питаннями, які хвилювали погребищан були:  співфінансування  для відновлення місцевих доріг, школа-довгобуд в с. Гопчиця, яка будується вже 32 роки, та завершення будівництва Новофастівської амбулаторії ЗПСМ.

Також на зустрічі громадяни висловили проханнЯ не допускати недобросовісних виконавців до участі в держзакупівлях та тендерах системи «ProZorro», адже судова тяганина з такими шахраями триває роками і не завжди увінчується успіхом позивачів.

Стосовно порушених громадянами проблемних питань пояснення надали заступник голови ОДА Олександр Піщик і директор департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

Так Олександр Піщик зазначив, що кошти Дорожнього фонду розподіляються відповідно до першочерговості та пріоритетності доріг — перш за все, це під’їзд до опорних лікарень та шкіл, садочків, об’єктів «Великого будівництва», з’єднання їх з великими магістралями.

Джерело