Чемпіонат Вінниччини із кульової стрільби серед молоді, учасниками якого є біля 100спортсменів (молодші 2000 р. н.), пройде одночасно  в різних населених пунктах Вінниччини.

Чемпіонат у Вінниці пройде в Палаці дітей та юнацтва, на базі «Динамо» і школи № 22, де використовуються сучасні електронні установки для стрільби.

Бажаючих прийняти участь і даному чемпіонаті було чимало, проте враховуючи вимогу законодавства та дозвіл на кількість учасників лише 50. Тому одночасно спортсмени стріляли і в Ладижині, Бершаді, Могилеві-Подільському, Хмільнику, Козятині, Липовці, Теплику, Вінницькому районі. У кожному місті є представники журі, результати усіх порівнюються та обираються найкращі.

Кращі у стрільбі із пневматичної гвинтівки на 10 метрів ( серед хлопців): Вадим Бондарчук (Вінниця), кандидат у майстри Олександр Стасюк (Гнівань) і наймолодший учасник Володимир Швець (Вінниця).

Кращі у стрільбі із пневматичної гвинтівки на 10 метрів ( серед дівчат): кандидат у Вікторія Павлюк та майстри спорту Дар’я Римська і Дар’я Яремчук.

Наразі ще обирають переможців у стрільбі із пістолета і по рухомій мішені. Оберуть і переможців командного заліку. 

Джерело