На Вінниччині працюють над створенням нового потужного лікувального закладу. На базі Центру СНІДу та Медмістечку планують облаштувати обласну інфекційну лікарню на 350 ліжок.

Також у Вінницькій області є перелік спорткомплексів, де можливе використання приміщення для лікування хворих: у містах області – Вінниця, Жмеринка, Козятин, Ладижин, Могилів-Подільський та Хмільник. Проте на даний момент для «ковідних» хворих місць достатньо.

Наразі в області активно опрацьовують варіант перепрофілювання лікарень, а також створюють Вінницьку обласну клінічну інфекційну лікарню, якої не було понад три десятки років.

 «Саме тому Центр СНІДу на Медмістечку поступово перетворюємо на обласну інфекційну лікарню.За рік-два вона може стати найпотужнішим закладом охорони здоров’я на Вінниччині. Орієнтовно буде 350 ліжок. Першочергово ці ліжка спрямовані саме для надання допомоги з COVID-19», – зазначив голова Вінницької ОДА.

Вже у найближчі дні лікарня почне приймати перших пацієнтів. Адже 88 ліжок уже підключені до централізованого постачання киснем.  Також тут є ІФА-лабораторія і ПРЛ-лабораторія.

Джерело