Вінничан запрошують долучитися до онлайн-голосування за кращого спортсмена Вінниччини 2020 року. Зокрема, до уваги містян підготували результати та досягнення 4-х спортсменів у розділі «Спортсмен місяця». Обравши свого фаворита, необхідно віддати за нього свій «голос» в опитувані.

Про це повідомили у відділенні національного олімпійського комітету у Вінницькій області.

Претендентами на перемогу є:

Олег Царьков – кращий спортсмен лютого – багаторазовий чемпіон та призер Міжнародних змагань, чемпіонатів України, член Національної збірної команди України зі стрільби кульової, Заслужений майстер спорту України. На чемпіонаті Європи виборов срібну медаль в особистому заліку у стрільбі з пневматичної гвинтівки.

Дмитро Даниленко – кращий спортсмен вересня – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное. Став срібним призером Кубку світу 2020 з веслування на байдарках і каное. Раніше на попередньому Кубку світі він вже ставав восьмим в індивідуальній гонці К-1 на 200 метрів.

Геннадій Масленніков – кращий спортсмен листопада – майстер спорту України з боксу. Став бронзовим призером Чемпіонату Європи з боксу серед молоді у ваговій категорії шістдесят кілограмів, що проходив у місті Будва (Чорногорія). Разом із ним збірна України посіла друге загальнокомандне місце.

Олександр Яровий – кращий спортсмен грудня. Переможець Чемпіонату Європи 2020 з боксу серед юніорів у своїй ваговій категорії (60 кілограмів).