На Вінниччині через епідемію коронавірусу та карантинні обмеження у  Хмільнику закрили усі 8 санаторіїв. Відтак місто залишилося без значної частини прибутків. 24 червня усі зацікавлені сторони зібралися у стінах міськради, аби обговорити подальші кроки. Про це повідомляє місцеве видання «Життєві обрії»

Керівник Хмільницького райуправління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Василь Грушко наголосив на наступному. Наразі статистика захворювання не дає можливості відкривати санаторії. У випадку відкриття відповідальність за спалах коронавірусу нестиме керівництво закладу. Крім того, рішення про відкриття санаторіїв має прийматись регіональною комісією, а не на місцевому рівні.

Враховуючи вищезгадані факти, представники влади наголосили, що відкривати заклади до покращення епідеміологічної ситуації не рекомендується. Проте керівники санаторіїв продовжували запевнювати, що готові дотримуватися всіх санітарних вимог, стежити за дотриманням дистанції тощо. Адже ніхто не може передбачити, коли епідеміологічна ситуація покращиться.

Керівникам санаторіїв порекомендували звернутись до ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області із клопотанням провести в них позапланову перевірку.

Джерело