У Вінницькій області продовжує загострюватися ситуація через ріст захворюваності на СOVID-19.  За попередню добу в регіоні зареєстровано 216 нових хворих на небезпечну інфекцію.  Це найвищий добовий показник за весь попередній період.

Також зростає завантаженість “ковідних” відділень у лікувальних закладах. За інформацією з Вінницької ОДА, у 20 опорних лікарнях області перебувають 460 хворих на коронавірусну інфекцію з важким і дуже важким перебігом інфекції. Це пацієнти, які перебувають на апаратах штучної вентиляції легень, CPAP і на кисневій підтримці. 

Як зазначають посадовці, незважаючи на постійне збільшення «ковідних» ліжок та підведення нових кисневих точок, ресурси медичних закладів обмежені. Також в області захворіли 15 медичних працівників.

Кількість хворих постійно зростає як в області, так і в Україні. І дотримання карантинних обмежень є особливо актуальним в цих умовах. Елементарні правила здатні врятувати життя. Одягайте маски і рукавички, дотримуйтеся дистанції та правил гігієни – це дозволить знизити темпи поширення коронавірусної інфекції, а багатьом врятує життя.

Джерело