В сюжеті “Суспільного”, показаного 30 жовтня, ідеться про те, що мешканці будинків, що на вулиці Луговій, мікрорайону Тяжилів у Вінниці, останні три роки живуть без водогону і каналізації. Роботи щодо їх облаштування розпочалися ще три роки тому і підрядник мав прокласти нові мережі і здати в експлуатацію, ще у 2018 році.

За словами вінничанки Ірини Кобзар, яка там мешкає, – містянам почали надходити штрафи за несплату рахунків за надання послуг через неіснуючі мережі.

Ремонт розпочався ще у 2017 році на умовах співфінансування міськради і мешканців у пропорції 70 на 30 відсотків.

Через врізки до будинків, які облаштував підрядник, «Вінницяоблводоканал» вислав мешканцям штрафи. Через це жителям не можуть видати технічні умови, каже вінничанка Світлана Лалюк. Речниця КП “Вінницяоблаводоканал” Юлія Калуцька каже, що вони нарахували штрафи в межах законодавства.

Жителі не тільки не мають доступу до водопостачання та водовідведення, а ще й під час робіт розрили дорогу, що тепер ускладнює рух автівок. Жителі розповідають, що свого часу тут застрягав навіть автомобіль “швидкої”.

Юристи вбачають один шлях вирішення конфлікту через звернення до суду,  але жителі сподіваюся що до кінця року міська влада вирішить питання і вони зможуть користуватися мережами.

Джерело