Команда Гройсмана-Моргунова Вінниця схоже має намір перетворити Вінницю у великий торговий центр, в якому власниками будуть депутати або їх «любі друзі». Про це пишуть у спільноті “Вінниця корупційна”.

На останньому виконкомі Вінницькій міській раді 12 листопада було прийняте рішення щодо надання містобудівних умов та обмежень на проектування торгово-офісної будівлі по вулиці Ватутіна. А будуватимуть його Огер Ганна Володимирівна та Брижчук Дарія Анатоліївна. При цьому Ганна Огер є керівником ТОВ «Магістраль 2002», а засновником – депутат Вінницької міської ради від партії Європейська стратегія Гройсмана — Петро Бабій, його брат Іван та депутат Вінницької обласної ради — Олександр Маслєніков.

А ще спільноті повідомляють, що місце роботи Ганни, судячи з її сторінки у Фейсбук, консалтингова компанія «Баланс», яка розташована за адресою Родіона Скалецького,7, щоб було зрозуміліше – це ТЦ «Омега», який належить Бабіям.

Компанія «Магістраль 2002», яку очолює Ганна Володимирівна,  надає в оренду й експлуатацію власного чи нерухомого майна. Статутний капітал — майже 6 млн. грн.

Також необхідно зауважити, що ще у травні минулого року рішенням виконкому, «Магістраль 2002» та міська рада уклали договір про сплату пайової участі у розвитку інфраструктури Вінниці. Бізнес-структура мала сплатити мерії 665 059 грн., які мали піти на покращення інженерних мереж та об’єктів інженерної інфраструктури. Але візуально жодних покращень  там не спостерігається.

Вже декілька років земельна ділянка на вулиці Привокзальній знаходиться у розпорядженні братів Бабіїв. Наприклад, ще Володимир Гройсман рішенням від 08.12.2011р. №3028 дав “добро” будувати СТО та автосалон на Привокзальній, 17 площею 1816 кв.м.. При цьому продав Бабіям земельну ділянку, яка знаходилась у власності територіальної громади, всього за 236 274 гривні, тобто 1 кв.м обійшовся підприємцям у 130 грн.11 коп. Згодом, підприємці-депутати схоже вирішили віддячити екс-меру і надали  приміщення для ГО «Вінницька європейська стратегія» у своєму торговому центрі.

Як зазначають у спільноті “Вінниця корупційна”, – брати Бабії не чужі  чинному меру Вінниці Сергію Моргунову. Пов’язує Бабіїв з Моргуновими ПТФ «Алі Баба і Ко», яка володіє 1/3 торговельно-побутового комплексу «Караван» площею 1287 кв.  за адресою вул. Грушевського, 56-А. Як повідомляє видання «Наші гроші» 2/3 володіє ТОВ «Супутник Центр», заснований у 2012 році Вариводою Тетяною Степанівною. Вона також засновниця підприємства ПП «Колос Поділля» та засновниця підприємства ПП «Нікопея». ПП «Нікопея» має зв’язок із бізнесом родини мера Вінниці Сергія Моргунова.

 На Юності,61 зареєстровані також підприємства ТОВ «Вітеком», керівник дружина мера Моргунова Наталія Володимирівна, і ТСК «Пасаж», засновниками якого є батько мера Анатолій Моргунов та дружина Наталія Моргунова. А за адресою ринку «Пасаж» (Хмельницьке шосе, 75б) зареєстроване ПП «Еконіка-М» (ЄДРПОУ 38328688), засновницями котрого були сестра та дружина Сергія Моргунова. Але у травні 2019 року воно отримало нового власника — Бабія Івана Валерійовича.

Схоже, що наступні 5 років вінничани стануть свідками, як кожен вільний і не вільний шматочок землі у Вінниці перетворюється та торговий чи торгово-офісний центр власником яких будуть «любі друзі»  Гройсмана-Моргунова.

Джерело