На стадіоні СК «Нива» команда вінничан зіграла з командою «Карпати» у нічию – 1:1. Тоді як ще у першому колі чемпіонату України суперники вінничан здобули впевнену перемогу –  4:2.

Протягом першого тайму футболіста жодної з команд не вдалося забити гол. Було лише два небезпечних моменти, коли на 32-й хвилині галичанин Авраменко вперше пробив у бік воріт, а також на 37-ій хвилині матчу, коли подачу Зеленевича з лівого флангу на дальній штанзі замикав головою Георгієв.

У другому таймі першими забили галичани: Роман Лебідь забив з 11-метрів. Наприкінці матчу Георгієв «завантажив» м’яча у штрафний, а Максим Зеленевич головою підсік його у ворота – 1:1.

Головний тренер Вінницької «Ниви» зазначає, що гольових моментів у вінничан було більше, проте рахунок він називає справедливим.