До Дня Конституції України щороку на сайті Державного архіву Вінницької області презентують документальну виставку, яка дає можливість за допомогою документів відстежити шлях становлення нашої держави від часів Центральної Ради і до сьогодні. Цього року виставку ще раз оновили. Про це повідомляють офіційні джерела.

Виставка отримала назву «Конституція – оберіг державності й демократії». Там представлено документи від періоду УЦР до періоду відродження української державності.

Також серед документів часу Центральної Ради є «документи особового походження», тобто  документи, що утворилися впродовж життя, наукової, творчої, службової, громадської та іншої діяльності особи, а також ті, що зберігались у їхніх приватних архівах. Зокрема документи Яреми Беженара, Дмитра Марковича, Юхима Щериці та Михайла Грушевського.

Цього року експозицію доповнили документами про життя українських політичних діячів, борців за незалежність України, а саме: Подільського губернського старосту Сергія Івановича Кисельова, члена Української Центральної Ради Чечеля Петра Івановича, члена Української Центральної Ради Химерика Василя Феодосійовича.

Джерело