Практично кожен вінничанин задавався питанням як вирішити проблему заторів у місті та чому цього не робить місцева влада. Щоранку, добираючись на роботу чи на навчання, водії та пасажири проходять «тест» на витривалість нервів.

Кандидат на посаду міського голови Сергій Кудлаєнко разом зі своєю командою поспілкувався зі спеціалістами галузі та розробив декілька ефективних кроків, які дозволять розгрузити дороги міста та зробити рух дещо вільнішим.

Сергій Кудлаєнко зазначив, що спочатку необхідно провести моніторинг та подальший аналіз транспортної ситуації міста. Далі необхідно реалізувати наступний ряд заходів:

  • впорядкувати наявну транспортну інфраструктуру;
  • влаштувати підземні переходи в місцях перетину з широкими магістралями, адаптувавши переїзди для маломобільних груп;
  • оптимізувати маршрути громадського транспорту;
  • встановити нові світлофори, які працюватимуть у режимі «зеленої хвилі», які дозволять підвищити пропускну здатність вулиць і зменшити затори на 10%;
  • впорядкувати паркування автівок.

Окремий блок заходів кандидат виділив для створення умов для зменшення автомобілекористування:  якісна інфраструктура для пішоходів, для вело та іншого індивідуального транспорту – моноколеса, електросамоката, комфортний громадський транспорт.

Сергій Кудлаєнко наголосив: «Навіть при втіленні всіх цих кроків, ще жодному мегаполісу не вдавалося стовідсотково подолати затори. Кількість автівок з роками буде тільки збільшуватися, тому ми можемо тільки загальмувати це зростання – сприяти вибору мешканців іншого виду транспорту».

Джерело