Як повідомили у мерії Вінниці, 17 вересня виконком міської ради схвалив рішення, яким передбачив правила проведення громадських слухань у період дії карантину. Документ розроблено з метою забезпечення права участі членів територіальної громади у здійсненні повноважень місцевого самоврядування та водночас щоб забезпечити запобігання ускладнення епідеміологічної ситуації під час організації та проведення громадських слухань у період карантину, підкреслюють у міськраді.

Новими правилами передбачено, що організатор громадських слухань здійснює попередню реєстрацію жителів ОТГ, які бажають взяти участь у відповідних громадських слуханнях. Це допоможе визначитись як забезпечити усі протиепідемічні вимоги, в тому числі – відповідну дистанцію між учасниками.

Передбачено, що попередня реєстрація здійснюється протягом 10 календарних днів за допомогою Google-форм, телефону та електронної пошти із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові та місця проживання. Розпочатись передня реєстрація має не пізніше ніж за 20 календарних днів до дати проведення громадських слухань.

Джерело